• 03.01.2023
        • WARSZTATY BOŻONARODZENIOWE

• Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas. Aby w naszej szkole zagościła już iście świąteczna atmosfera Biblioteka szkolna zorganizowała warsztaty bożonarodzeniowe dla uczniów  klasy V  podczas których wraz z pracownikami szkoły przygotowali piękne stroiki, które są wykonane samodzielnie i stanowią piękną i unikalną ozdobę.  Uczniowie bardzo chętnie angażowali się w powierzone im zadania. Wszyscy wykazali się przy tym wielką  kreatywnością. Do dyspozycji uczestników przygotowane były naturalne materiały oraz wszystkie niezbędne narzędzia do pracy, materiały plastyczne i dekoracyjne, a także na bieżąco fachowy instruktaż i pomoc nauczycieli.
          Następnie nasi  szkolni wolontariusze zorganizowali kiermasz świąteczny dla społeczności lokalnej oraz szkolnej…
          Nasze grudniowe spotkania warsztatowe  powoli stają się już tradycją biblioteki. Bardzo się z tego cieszymy i  uważamy ,  że wszyscy jesteśmy  odpowiedzialni  za pielęgnowanie naszych tradycji związanych ze świętami Bożego Narodzenia.
          Dziękujemy wszystkim uczestnikom i gratulujemy inwencji twórczej!